skip to content

Vážení zákazníci,

 vítejte na nově upraveném webu společnosti AvalancheNet. Věříme, že nová verze stránek pro vás bude přehlednější a že vám pomůže lépe se zorientovat v nabídce našich služeb.

Zároveň s úpravou webu jsme pro vás připravili několik novinek:

1)      Nový ceník a zároveň s ním:

a.      BEZPLATNÉ zvýšení kapacity u služby eOutlook Flexi a BlackBerry Flexi ze 100 MB na trojnásobek, a to samozřejmě i pro stávající zákazníky,

b.      rozšíření služeb o AvalancheNet Economy, levnější, ale přesto kvalitní e-mailové řešení, které dokáže spolupracovat se službami eOutlook a BlackBerry.

2)      Administrační rozhraní, které si naši zákazníci velmi rychle oblíbili, jsme rozšířili o možnost reportovat vzniklé problémy přes samoobslužný portál do helpdesk systému. Díky tomu budete mít k dispozici přehled vašich požadavků na naši zákaznickou podporu a budete moci sledovat vývoj jejich řešení.

3)      Jak jsme zjistili, licence na Microsoft Outlook si od nás mnoho zákazníků v rámci našich služeb pronajímá přesto, že již mají zakoupené licence na kancelářský balík MS Office na svých počítačích. Informaci o tom, zda si licenci MS Outlook od naší společnosti pronajímáte, můžete snadno získat na základě zaslání dotazu na technickou podporu .
Pokud v některých případech licenci MS Outlook nepotřebujete, kontaktujte naši technickou podporu, která provede změny v nastavení paušálů, a počínaje příští fakturací ušetříte 300 Kč ročně za každou schránku, pro niž není nutné licenční poplatky platit.

4)     Nové všeobecné obchodní podmínky, které začnou platit 1.1.2011, přinášejí mj. roční předplatné služeb s tím, že předplatné na 12 měsíců je poskytováno za cenu 11 měsíčních poplatků. Více informací zde.

 Věříme, že s našimi službami budete stále více spokojeni. Budete-li mít jakékoli dotazy či připomínky, jsme vám vždy plně k dispozici.

 

S přátelským pozdravem

Váš Team eOutlook