skip to content

AvalancheNet Economy představuje alternativní hostované řešení poskytující profesionální groupwarové služby. Základní funkce AvalancheNet Economy se výrazně neodlišují od podobných služeb využívajících technologii MS Exchange, avšak jsou poskytovány za výhodnějších cenových podmínek. Technologická základna služby AvalancheNet Economy je využívána v groupwarových řešeních našich zákazníků, kterým poskytujeme desítky tisíc účtů. Tato základna je dána především naším vlastním vývojem, a proto jsou náklady na licence při poskytování služby nižší než při pronájmu licencí třetích stran. Mezi nejvýznamnější společnosti využívající groupwarové služby na našich technolgiích patří např. ING pojišťovna, ČZ Strakonice nebo Krajská hygienická stanice Jihomoravského kraje.

Základní funkce AvalancheNet Economy:

  • E-mail - zabezpečené přijímání a odesílání pošty včetně práce se sdílenými kalendáři, kontakty a úkoly.
  • Rezervace - vytvořením specifických účtů je možné provádět rezervace zdrojů, jakými jsou např. zasedací místnosti, data-projektory nebo služební vozidla.
  • Administrace - díky webové administraci lze jednoduše spravovat emailové účty a skupiny, a proto není problém si během několika minut vytvořit další firemní účet, přidat alias k účtu, vytvořit skupinu, nastavit přeposílání e-mailů na další e-mailové adresy atd. Součástí administrace je dále možnost nastavit práva na jednotlivé objekty, jakými jsou např. e-mailová schránka, kalendář, kniha kontaktů či úkolů.
     

Přístupové kanály AvalancheNet Economy:

  • Web - Web Access umožňuje přístup ke všem funkcím odkudkoliv z internetu prostřednictvím webového prohlížeče.
  • Desktop - v rámci pošty je služba kompatibilní s mnoha libovolnými e-mailovými programy, jakými jsou např. MS Outlook, Mozilla Thunderbird. Ve spojení s doplňkem OtWIin lze jednoduše mít i sdílené kalendáře, kontakty a úkoly v MS Outlook a tím vytvořit efektivní komunikační prostředí, ve kterém lze s ostatními uživateli sdílet informace o plánovaném čase, společných kontaktech a pracovních úkolech.
  • Mobilní zařízení - schůzky, kontakty a úkoly lze jednoduše synchronizovat do mobilních zařízení podporující protokol SyncML. Protokol SyncML je v současné době standardem, který je podporován většinou mobilních zařízení.


Objednat službu AvalancheNet za 88,- Kč/měsíc